Dobré katolické publikace

Mezi novými publikacemi nakladatelství Christianitas možná najdete vhodný vánoční dárek.

Nakladatelství vydává pouze kvalitní katolická díla, nabízí příznivé ceny knih i dopravy a množstevní slevy 10–40 % pro objednávky od 300 Kč.

Katolický kalendář 2023

Jedenáctý ročník prvního česky vydávaného tradičního katolického kalendáře. Přehledně informuje o svátcích svatých i ostatních dnech liturgického roku. Označeny jsou též postní dny dle tradiční praxe, zasvěcené a doporučené svátky, svátostiny spjaté s různými dny v roce a mnoho dalšího. Samozřejmostí je inspirativní katolický text ke každému měsíci doplněný vkusným obrázkem. Oproti předchozím ročníkům vylepšená grafika, rozšířené kalendárium svatých a jen jedna verze pokrývající jak kalendárium z r. 1962, tak i starší, před prvními Bugniniho deformami, což v žádném jiném českém kalendáři nenajdete.


Dopis ze záhrobí

Dopis ze záhrobí je spasitelné rozjímání o smrti. Jde o příběh mladé ženy, Anny, která nečekaně zemřela, ocitla se před Bohem při soukromém soudu a byla odsouzena ke strašlivé věčnosti utrpení v pekle. Anna o svém osudu vypravuje v dopise, který ve snu předává své přítelkyni Claire.

Český překlad církevně schváleného vydání.


Bilbova pouť – objevujeme tajemství Hobita

S knihou Bilbova pouť odhalíte překvapivě hluboký smysl klasického románu J. R. R. Tolkiena Hobit, skrývající se za draky, trpaslíky a elfy. 


Schody do nebe

Krátká brožura, jejíž osnovu do velké míry určila sama Matka Boží při svých zjeveních ve Fatimě v roce 1917 a při pozdějších zjeveních sestře Lucii dos Santos, která jako jediná ze tří dětských vizionářů přežila do pozdějšího věku. Naleznete zde informace o pobožnosti pěti prvních sobot a přesnou specifikaci podmínek pro každou z nich v měsíci ke správnému vykonání této pobožnosti včetně popisu, vysvětlivek a příslibů Panny Marie pro každého, kdo pobožnost vykoná. Brožura také obsahuje text s aktem zasvěcení rodiny Neposkvrněnému Srdci Panny Marie a obdobný text pro zasvěcení farnosti a školy.

Součástí brožury je také výborná pomůcka, kde si můžete zaznamenávat postupné vykonávání této pobožnosti.


Dále si můžete objednat praktické kartičky s modlitbami nejen pro děti. Vřele doporučujeme i dříve vydané knihy Duchovní boj a Kristova královská vláda.

Previous post O důležitosti a cíli domácího hospodářství.
Next post Mše svaté v Praze o adventu a Vánocích 2022