?>

II. Růžencový protiútok začne na Popeleční středu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem II. Růžencový protiútok začne na Popeleční středu 929

Skrze modlitbu svatého růžence Matka Boží zvítězila mj. nad Turky u Lepanta (1571), u Chotyně (1621), u Vídně (1683), u Bělehradu (1716) a zachránila tak křesťanskou civilisaci v Evropě. Roku 1648 vyhnala švédské kacíře ze Starého a Nového města pražského a roku 1955 sovětské bolševiky z Rakouska.

Neposkvrněná Panna Maria nás nezklamala nás ani roku 2021/2022 během prvního Růžencového protiútoku proti povinné vakcinaci. Už zhruba týden po zahájení modliteb, během první novény, se začala šířit „varianta Omicron“, která podivuhodně přispěla k pádu mnoha do té doby zdánlivě neotřesitelných quasidogmat covidistické propagandy a vyhláška o povinném očkování nemorálně vyvinutými vakcínami byla nakonec odvolána.

Přicházejí však nové a možná těžší zápasy. Proti mocnostem zla budeme muset bojovat až do soudného dne. Proto na Popeleční středu zahájíme II. růžencový protiútok.

Připojte se i k veřejnému procesí, kterým bude Protiútok zahájen a ukončen a sledujte na Telegramu t.me/Protiutok, kde budou další informace, denní aktualisace a krátké doprovodné texty.

Tagged with:

Similar articles